Kiosk uliczny

Nowoczesny kiosk uliczny dla Twojej działalności

Kiosk uliczny to nic innego jak mały pawilon handlowy, który zazwyczaj znajduje się w strategicznych miejscach dostępnych przechodniom. Kojarzy się przede wszystkim z tzw. „kioskiem ruchu”, czyli niewielkim obiektem, z szybami i małym okienkiem. Asortymentem dostępnym w tego typu kioskach są głównie produkty pierwszej potrzeby tj. napoje, przekąski, bilety, a także papierosy czy tez prasa. Obecnie kiosk uliczny to jednak nie tylko mały obiekt z okienkiem, przez które wydaje się produkty klientom i przyjmuje zapłatę. Kioski to także niewielkie pawilony handlowe z dowolnym asortymentem, w których wnętrzu można swobodnie obsługiwać klientów.

Kiosk uliczny – dostępne rozwiązania

Obiekty handlowe to pojęcie obejmujące wiele rodzajów obiektów, o różnych rozmiarach, różnym wyposażeniu, zbudowane z różnych materiałów itp. Wybór rozwiązania zawsze powinien zależeć od potrzeb i możliwości inwestora. Jako obiekty handlowe doskonale sprawdzają się obiekty modułowe tj. pawilony i kontenery z płyt warstwowych. W przypadku kiosków spotyka się dwa podstawowe rozwiązania: obiekty z przestrzenią dla klientów i na ekspozycję towarów oraz bez tej przestrzeni.

Pierwsza możliwość, czyli kiosk uliczny jako obiekt z przestrzenią dla klientów, to po prostu mały pawilon sklepowy, do którego klient może wejść, rozejrzeć się i dokonać zakupu wewnątrz obiektu. Mówiąc o kioskach myślimy o niewielkich obiektach, więc w tej kategorii nie będzie to duży salon sprzedaży, a bardziej sklepik. Trzeba jednak pamiętać, że wszystko to jest kwestia nazewnictwa, a pawilon możemy zaprojektować, wykonać i urządzić w dowolny sposób i o dowolnych wymiarach.

Drugą możliwością, tą z którą bardziej kojarzy się pojęcie kiosk uliczny, są bardzo małe obiekty z szybami i otwieranym okienkiem, przez które wydaje się produkty i odbiera płatność od klienta. Oznacza to, że klient nie ma możliwości wejść do środka, tak jak do sklepu, może dokonać zakupu przez okienko stojąc na zewnątrz. Jest to dobre rozwiązanie, gdy nie mamy potrzeby eksponowania i magazynowania w miejscu sprzedaży dużej ilości produktów, obsługa potencjalnego klienta z założenia jest szybka i dodatkowo dysponujemy niewielką powierzchnią gruntu, na którem możemy postawić kiosk uliczny.

Kiosk uliczny - Pawilony Handlowe
Kiosk uliczny - Pawilony Usługowe

KIOSK ULICZNY – WYCENA

Planujesz otworzyć kiosk uliczny? Potrzebujesz obiektu do sprzedaży i obsługi klientów? Skontaktuj się z nami, a chętnie doradzimy w doborze optymalnego rozwiązania dla Twojej firmy. Zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie obiekt handlowy dostosowany do Twoich potrzeb. Chcesz wiedzieć ile kosztuje kiosk uliczny? Wypełnij poniższy formularz, napisz czego potrzebujesz i co jest dla Ciebie najważniejsze, a zwrotnie otrzymasz od nas wycenę.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Wymiary [m]

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć szkice, wstępny projekt, rzut placu budowy itp., max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Zastosowanie kiosków ulicznych

  Wszystkie obiekty handlowe mają bardzo szerokie zastosowanie w wielu branżach. Kioski uliczne, zarówno te większe jak i mniejsze przeznaczone są do sprzedaży różnego rodzaju asortymentu. Wzorcowym przykładem kiosku ulicznego jest z pewnością wszystkim znany tzw. „kiosk ruchu”, czyli kiosk z produktami pierwszej potrzeby, biletami, papierosami i prasą, umiejscowione przy chodnikach w ruchliwych miejscach czy też na przystankach. Dobrymi przykładami zastosowania tego typu kiosków są wszelkiego rodzaju lodziarnie czy też budki gastronomiczne, w których sprzedaje się jedzenie typu fast food na wynos. W kioskach ulicznych można sprzedawać dowolny asortyment i można w nich urządzić przestrzeń dla klientów, jeśli tylko dysponuje się odpowiednio dużą powierzchnią, na której kiosk, a dokładniej pawilon zostanie postawiony.

  Producent kiosków i pawilonów handlowych

  Firma Nowoczesne Elewacje jest doświadczonym producentem kiosków i pawilonów handlowych oraz elewacji budynków. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu zapewniamy Państwu nowoczesne rozwiązania z materiałów najwyższej jakości. Realizujemy obiekty od A do Z, projektujemy indywidualne rozwiązania, wykonujemy wszystkie elementy, dostarczamy w miejsce docelowe, montujemy i wykańczamy nasze pawilony zgodnie z Państwa życzeniem. Zapraszamy do kontaktu przez powyższy formularz wyceny lub bezpośrednio pod nr tel. +48 531 983 230 i adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com