Kasetony elewacyjne

Kasetony elewacyjne to materiały budowlane wykorzystywane do wykonania elewacji różnego rodzaju budynków. Mogą być wykonane z różnych materiałów tj. drewno metal czy też PCV. Elewacja to po prostu zewnętrzna warstwa ścian budynku, która ma na celu ochronę przed uszkodzeniami i nadanie walorów estetycznych. To z czego zostanie wykonana zależy od właściciela budynku. Popularnym rozwiązaniem są kasetony elewacyjne stalowe i aluminiowe oraz wykonywane z nich elewacje wentylowane.

Kasetony Elewacyjne - Nowoczesne Elewacje

Kasetony elewacyjne jako podstawowe zabezpieczenie budynku od zewnątrz

Podstawowym zabezpieczeniem budynku od zewnątrz są kasetony elewacyjne. To one są na pierwszym froncie w zderzeniu z niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych czy też możliwymi uszkodzeniami mechanicznymi. Decydując się na wykonanie elewacji budynku warto zatem wybrać kasetony elewacyjne wykonane z najwyższej jakości materiałów tj. stal czy aluminium.

Elewacje poza ochroną  i zabezpieczeniem przed uszkodzeniami mechanicznymi i wynikłymi z działania czynników atmosferycznych, powinna zapewniać właściwy komfort cieplny wewnątrz budynku. W tym celu zakładając elewację należy pamiętać o warstwie termoizolacyjnej. Dodatkowo aby zapewnić odpowiednia przepuszczalność ścian, tzw. możliwość „oddychania ścian” warto zainwestować w system elewacji wentylowanej.

Nowoczesny design

Kasetony elewacyjne produkujemy na zamówienie pod konkretny projekt elewacji. Projektując dla Państwa elewację mamy duże pole do popisu. Elewacja budynku nie musi być nudna, możemy zaprojektować ją zgodnie z Państwa wymaganiami z zastosowaniem wybranych kolorów, np. kolorów firmowych. Pamiętajmy, że budynki firmowe, zwłaszcza te, które odwiedzają klienci i kontrahenci, są wizytówką firmy. Kasetony elewacyjne możemy pomalować na dowolny kolor z palety RAL oraz ułożyć je na ścianach w dowolnym kierunku, tworząc określony wzór.

Kasetony elewacyjne stalowe i aluminiowe

Produkujemy zarówno kasetony stalowe jak i aluminiowe z płyt kompozytowych. Kasetony stalowe wyróżniają się trwałością i bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Kasetony aluminiowe z płyt kompozytowych charakteryzują się dużą sztywnością przy jednocześnie niskiej wadze, dzięki czemu transport, montaż czy też ewentualna wymiana uszkodzonych części elewacji jest łatwiejsza. Z obu rodzajów kasetonów wykonujemy elewacje wentylowane, zapewniające doskonałą termoizolację i wentylację budynku.

Kasetony Elewacyjne od Producenta

KASETONY ELEWACYJNE – WYCENA

Cena kasetonów elewacyjnych zależy od kilku czynników. Przede wszystkim od tego ile tych kasetonów potrzebujesz i w jakich wymiarach. Ważne też z jakich materiałów oraz czy interesują Cię same kasetony czy również projekt i montaż całej elewacji. Wypełnij poniższy formularz a prześlemy Ci darmową wycenę wykonani elewacji na Twój budynek. Załącz szkice, rzuty, projekty budynku, jeśli posiadasz.

  Dane kontaktowe

  Zakres oferty

  Powierzchnia

  Szczegóły inwestycji

  Załączniki

  (jeśli masz, możesz załączyć rzut budynku, rzut przyziemia, rzut elewacji, mogą to być odręczne szkice, max. 5mb, pliki pdf, jpg, png)

  Przepisz kod z obrazka

  captcha

  Fasady od Nowoczesne Elewacje

  Nowoczesne Elewacje to doświadczony producent kasetonów elewacyjnych. Wykonujemy elewacje głownie na budynkach firmowych tj. wszelkiego rodzaju budynkach biurowych, pawilonach handlowych, restauracjach, garażach, warsztatach, halach itp. Jeśli jesteś zainteresowany wykonaniem nowoczesnej elewacji na twój budynek skontaktuj się z nami przez powyższy formularz lub pod numerem telefonu +48 531 983 230 lub adresem mailowym biuro@nowoczesneelewacje.com