Realizacja Sierpc Autohandel

PODSTAWOWE INFORMACJE O PROJEKCIE

  • Lokalizacja: Sierpc (woj. Mazowieckie)
  • Branża: motoryzacyjna
  • Przeznaczenie: okręgowa stacja kontroli pojazdów, auto dealer
  • Założenia projektu: nowoczesna elewacja wentylowana
  • Materiały: podkonstrukcja z profili aluminiowych + kaseton z płyt kompozytowych ALBOND
  • Kolorystyka: Black / Traffic Red

PRZEBIEG I ZAKOŃCZENIE PRAC

Nowoczesna elewacja biura stacji diagnostycznej wykonana kompleksowo przez naszą firmę. Kasetony z płyt kompozytowych ALBOND/ALUCOBOND 4 mm. Kolorystyka kasetonów wybrana przez Klienta. Na zdjęciach widać bardzo dobre połączenie kasetonów elewacyjnych w kolorze czarnym i nadający ożywienia kolor „Ognista czerwień”. To połączenia nadaje oryginalny i niepowtarzalny wygląd. Pierwsze rozmowy z inwestorem rozpoczęły się podczas naszego montażu innej realizacji. Klient po obejrzeniu naszej poprzedniej realizacji zaufał nam i zdecydował się na współpracę z nami.

Krótko o materiałach i samym wykonaniu. Kasetony aluminiowe z płyt kompozytowych to idealny materiał na elewację biurowców, elewację obiektów usługowych i innych. Dzięki sztywności i odpowiedniej grubości możemy uzyskać większe formaty paneli bez widocznego efektu pofalowania. Płyty są odporne na warunki atmosferyczne.

Elewacja wentylowana montowana na podkonstrukcji aluminiowej idealnie współpracuje z dużą stolarką okienną w ten sposób uzyskaliśmy bardzo efektowny wygląd i ciekawą bryłę.

Zadowolenie Klienta podkreśla list referencyjny, który otrzymaliśmy po zakończeniu montażu.