Realizacja Krak-Marfish

PODSTAWOWE INFORMACJE O PROJEKCIE

  • Lokalizacja: Poskwitów (Kraków, małopolskie)
  • Branża: rybna
  • Przeznaczenie obiektu: pawilon handlowy, kolejny punkt sprzedaży produkowanych wyrobów
  • Materiały: Pawilon wybudowany w technologii lekkiej obudowy płytą warstwową. Elewacja pawilonu wykonana w systemie kasetonów stalowych w 3 kolorach
  • Wymiary obiektu: 8,0 m x 10,0 m

PRZEBIEG PROJEKTU I EFEKT KOŃCOWY

Pawilon handlowy o wymiarach zewnętrznych 8,0 m x 10,0 m. Pawilon wybudowany w technologii lekkiej obudowy płytą warstwową.

Inwestor to doświadczony przedsiębiorca, którego początki działalności związanej z branżą rybną sięgają lat ’80. Firma dysponuje kilkunastoma sklepami firmowymi, jest zdobywcą wielu nagród między innymi I miejsce w Festiwalu „Małopolski Smak”. Obiekt, który budowaliśmy to pawilon handlowy, kolejny punkt sprzedaży produkowanych wyrobów.

Realizację inwestycji rozpoczęliśmy od rozmów i informacje na temat tego czego oczekuje Klient. Inwestor dysponował własnym projektem budowlanym, po stronie wykonawcy było przygotowanie dokumentacji warsztatowej oraz projektów dotyczących wyglądu zewnętrznego (projektów elewacji, wizualizacje 3D itp.). Na spotkaniu, które odbyło się w siedzibie naszej firmy dopięliśmy wszystkie szczegóły i zaplanowaliśmy prace związane z montażem.

Montaż obiektu zrealizowaliśmy w II etapach. Obiekt wyposażony jest w pomieszczenia wewnętrzne, chłodnie, zaplecze socjalne. Elewacja pawilonu wykonana w systemie kasetonów stalowych w 3 kolorach. Attyka wysunięta dookoła budynku oraz daszki szklane podkreślają nowoczesny wygląd obiektu.